EUR árfolyam
   393,51 Ft
   CHF árfolyam
   402,88 Ft

MINDEN HÍR | AKTUÁLIS | SZÍNES | BLOG | RENDŐRSÉGI HÍREK | SPORT | KULTÚRA | TÖBB HÍRHATÁR | HELYBEN VAGYUNK!

2018. 11. 07. 10:21

A Crvena Zvezda 2-0-ra legyőzte a Liverpoolt
A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában a belgrádi Crvena zvezda hazai pályán óriási meglepetésre 2–0-ra legyőzte a Liverpoolt a C-csoport kora esti mérkőzésén.

Angliában simán, 4–0-ra nyert Jürgen Klopp együttese a szerb bajnok ellen, amely még nyeretlenül állt a forduló előtt, így a Pool-szurkolók talán joggal számíthattak arra, hogy kedvenc csapatuk idegenben is begyűjti a három pontot.

A 22. percben aztán a hazai csapat szerzett vezetést, egy szögletet követően Milan Pavkov emelkedett a legmagasabbra és vette be Alisson kapuját. 1–0

Nem sokkal később jött a hideg zuhany a vendégeknek, a 29. minutumban szintén a 24 éves támadó góljával már kettő volt a hazaiak előnye. A szerb csatár távolról eresztette el egy bombát, a brazil kapus pedig hiába nyújtózott. 2–0

Az angolok hiába tettek meg mindent a második félidőben, csak kapufáig jutottak. Hiába játszottak mezőnyfölényben és volt több lehetőségük is, az állás már nem változott. A Klopp-csapat a Premier League-ben még ebben a szezonban veretlen, a BL-ben azonban már a második vereségét szenvedte el.

A legutóbbi döntős Liverpool így nincs könnyű helyzetben, találkozik még idegenben a PSG-vel, majd hazai pályán a Napolival. A vörösöknek két meccs után hat pontja van, a Crvena Zvezda négy ponttal áll, így matematikailag még továbbjutni is van esélye.