A kánikula csúcsnapján bedöglött a pécsi Intercity vonala
Meghibásodott motorvonat miatt pótlóbuszok szállították szombaton az Intercity utasait a pécsi vonalon - közölte a Mávinform a honlapján.
Azt írták, hogy a Pusztaszabolcsról 14:04-kor Dombóvárra elindult S40-es vonat (8024) Regölynél meghibásodott, a motorvonat elvontatásáig Keszőhidegkút-Gyönk és Szakály-Hőgyész között szünetel a vonatforgalom.
A szakaszon a Mecsek IC-k helyett pótlóbuszok közlekednek, ennek megfelelően a pécsi fővonalon a délutáni órákban 30-60 perccel hosszabb eljutási időre kellett számítani - olvasható a tájékoztatásban.