|
|
|
Tweet |
|
|
|
Az új dunai hajójárat D2-es jelzéssel: a Petőfi tér – Várkert Bazár – Batthyány tér – Kossuth Lajos tér útvonalon fog közlekedni.
A reggeli csúcsidőszakban, 7.30-9.30-ig csak a Kossuth Lajos tér és a Batthyány tér között kell át a hajó, de ekkor 20 percenként fordul. Ezt követően illetve hétvégi napokon 9.30 és 16 óra között járja be a teljes négy kikötéses útvonalát. A járatot napi jeggyel, bérletekkel és hajójeggyel lehet igénybe venni.
Kertész Z István |
|
|
|