Vitézy nagyívű tervei ellenére akadozik a vonatközlekedés
A Nyugati pályaudvaron egy műszaki hibás szerelvény okoz fennakadást, emiatt a monori S50-es és a lajosmizsei S21-es vonatok csak Kőbánya-Kispestig közlekednek, illetve onnan indulnak - közölte a MÁV-csoport szerdán a honlapján.
Azt írták, hogy bizonyos vonatok, amelyek a Nyugati pályaudvarról indulnak, várakozni kényszerülnek.
A Nyugati pályaudvarról 11.05-kor Monorra, valamint a Monorról 12.06-kor a Nyugati pályaudvarra induló S50-es vonatok nem közlekedtek.
A vasúti menetjegyeket elfogadják a 3-as metrón, továbbá a 9-es és a 151-es autóbuszokon - áll a közleményben.